Häälekas kossupublik toob kananaha ihule

Heiko Rannula kinnitas, et kuna meeskond on nii vähe koos olnud, ei ole kokkumäng veel kiita. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Sadama korvpallinoored pakkusid üleeile koduses spordihallis fännidele väärt etenduse. Paberil tugevama, mulluse hõbedameeskonna Rapla vastu võideti avapoolaeg 47:29 ja teisel juhiti vahepeal juba 21 punktiga. Kahjuks võtsid teisel poolajal Aivar Kuusmaa hoolealused oma ja vastu tuli võtta valus, viiepunktiline kaotus.

Sadama peatreener Heiko Rannula, esimene poolaeg möödus suurepäraselt, kuid te ei suutnud teisel poolajal i-le täppi panna. Mis siis saatuslikuks sai?

Tagantjärele mõeldes võis tunduda, et probleem peitus meile vastu pandud maa-ala kaitses ja meie suutmatuses kaugelt tabada. Tegelikult oli probleem pigem meie endi kaitses. Seetõttu ei teinud me küllalt kiirrünnakuid, vaid pidime aeglast rünnakut mängima, mis ei ole meie trump.