Vändra Vaprus noolib esiliigat

Vändra Vaprus.
Vändra Vaprus. Foto: JK Vändra Vaprus fännileht / Kristel Lepik

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga B-tasandil muutus kaks vooru enne lõpp seis väga põnevaks, kui Vändra Vaprus mängis kodustaadionil 2:2 viiki tabeli liidri Nõmme Kalju U21 meeskonnaga.

Kalju võitis küll Vapruse vastu avapoolaja 2:0, kuid teisel poolajal näitasid paremat mängu vändralased, kes lõid kaks väravat. 66. minutil oli täpne Jargo Pert ja viiendal üleminutil viigistas seisu laupäeval Pärnu Vapruse koosseisu mitte arvatud Kristen Saarts.

Meistrivõistluste lõpuni jääb kaks vooru. Praegu liigatabelis neljandal kohal Vändrat seisavad ees kodumängud Kohtla-Järve JK Järve ja Raasiku FC Jokeriga.

Esiliigasse tõusevad tabeli kaks esimest meeskonda. Kolmanda koha omanikku ootavad üleminekumängud.