Pärnakad said lätlastelt kodus „kuiva“ kaotuse

Pärnu meeskonna suurim punktitooja oli viimases mängus Aivar Silm. Arhiivifoto.
Pärnu meeskonna suurim punktitooja oli viimases mängus Aivar Silm. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Eile õhtul peetud Eesti-Läti võrkpalliliiga kohtumises pidi Pärnu võrkpalliklubi meeskond tunnistama kodusaalis lõunanaabri Ozolnieki Poliursi 3:0 paremust.

Mäng oli tasavägine, pärnakad kogusid geimides 23, 22 ja 23 punkti.

Pärnule tõi Aivar Silm üleplatsimehena 19 punkti, Andrus Raadiku kontole käi 10 punkti. Lätlaste resultatiivseim oli Kristaps Šepte 14 punktiga.

Vaatamata kaotusele, jätkavad pärnakad turniiritabelis esikohal, olles kuue mänguga kogunud 14 punkti. Teisel kohal asuval Tallinna Selveril on neljast mängust 11 punkti, TTÜ-l on kolmandana kuuest mängust 10 punkti.

Pärnu meeskonna järgmine liigamäng on 4. detsembril kodusaalis Selveriga.

Enne seda astuvad pärnakad lahingusse karikavõistluste veerandfinaalis, kus vastaseks on esiliiga liider TTÜ/Kiili. Veerandfinaali esimene mäng on neljapäeval, 17. novembril Kiilis, korduskohtumine peetakse 30. novembril Pärnu spordihallis.