Kaheksa aastat Pärnu kossutüdrukuid treeninud juhendaja: Nüüd hakkavad viljad järjest tulema
Koondisse kuulus viis pärnakat!

  • U18 koondislaste Helerin Kassi ja Valeria Prede tiivad on nad sellest ­õppeaastast juba suvepealinnast Audentese spordigümnaasiumisse viinud.
  • Kalliti arvates tuleb pärnakate tubli areng sellest, et nad osalevad Euroopa noortesarjas EYBL.
  • Peagi, 1.–3. veebruaril näeb Pärnuski Euroopa tüdrukute tippkorvpalli, kui suvepealinlaste kord on etapp korraldada.

Treener Katrin Kallit (esiplaanil) on hoolealustega rahul.

FOTO: Urmas Luik

Pärnu korvpallile tuleb tublisti järelkasvu. Seda tõestas Tallinnas Audentese spordikeskuses toimunud 15. Balti mere maade karikaturniir korvpallis, kui Eesti, Läti, Soome ja Rootsi noorte osavõtul kuulus eri vanuseklassis Maarjamaa koondisse kokku viis suvepealinna neiut.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

U16 tütarlaste esinduses mängisid Pärnu spordikooli neiud Elena Sutt, Katariina Rõngelep ja Hiie Vent, U18 tiimis Helerin Kass ja Valeria Prede.

Pärnu spordikooli korvpallitüdrukute treener Katrin Kallit, kes koos Riinu Veberiga suvepealinnas tüdrukute kossu veab, vaatas isegi, kuidas nende viis õpilast Balti mere maade karikaturniiril palliplatsil müttasid. Piigadele jätkus Kallitil vaid kiidusõnu.

“Nad on kõik ennegi koondistes olnud, väga tublid tüdrukud. Kõige rohkem üllatusin, et Katariina Rõngelep õigustas end täiega. Arvasin, et ta on pingipoiss,” rõõmustas Kallit. “Kõige suurem roll oli ikka Elena Sutil, kes on väga andekas.”

Tagasi üles