Vaprad Karud võitsid meistriliiga tiimi
Midenbritt: Tööd on veel kõvasti teha!

Pärnu Vapruse fännid.

FOTO: Lilli Tölp

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond mängis täna Taliturniiri viimase matši, alistades tänavu Premiumi liigasse tõusnud Maardu linnameeskonna 2:1. 

Avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, kuid teise alguses oli kahel korral täpne Ander Paabut.

Peatreener Taavi Midenbritt võttis kokku hooajaeelse ettevalmistusperioodi ning kolme võidu ja kahe kaotusega lõppenud turniiri: "Võrreldes eelmise aastaga oleme nii mõndagi muutnud. Taliturniir oli väga hea koht, kus mehed õppisid tundma meid Kaleviga (Pajula, teine peatreener, M. P.) ja meie Kaleviga neid. Oleme proovinud mehi eri positsioonidel ja andnud neile mänguliselt eri ülesandeid. Tänu sellele oleme saanud aimu sellest, milleks keegi on võimeline ja mis neile sobib. Taliturniir oli väga huvitav ka selle poolest, et alustasime mänge eesmärgiga keskenduda enda mängule ja just palliga mängule. Kahjuks aga pole me saanud kolm nädalat palliga trenne teha ja kogu info, mida meestele oleme andnud, on olnud teoreetiline. Sellest olenemata on mehed informatsiooni hästi omaks võtnud ja eesmärgid, mille Taliturniiriks seadsime, said suurel määral täidetud."

Hooaja alguseni jääb veel kuu ja kokku on lepitud kaks kontrollmängu: Nõmme Unitedi ja Vändra Vaprusega. "Ilmataadi lahkel loal loodame alustada uuest nädalast taas pallitreeningutega ja kuigi sellega, mida mehed seni on näidanud, võib rahule jääda, on tööd veel kõvasti teha," kinnitas Midenbritt.

Hooaja esimeses ametlikus matšis 9. märtsil minnakse vastamisi Tallinna JK Legioniga.

Vapruse matšid Taliturniiril

Vaprus - FC Kuressaare 2:1

Vaprus - Tallinna Kalev 2:6

Vaprus - Viljandi Tulevik 1:2

Vaprus - FC Elva 2:0

Tagasi üles