Paha vigastus: Vapruse ründaja viidi vutimurult kiirabiautoga minema

Vapruse ja Kohtla-Järve vutimatš.

FOTO: Lilli Tölp

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond on alustanud esiliigahooaega edukalt, kui kuuest mängust on võidetud viis. Täna alistati koduväljakul Tartu Tammeka U21 esindus 4:1, ent matši jäi varjutama Jaak-Peeter Oja vigastus.

53. minutil vahetusest sekkunud Oja sai mängida poole tunni jagu, kui enne normaalaja lõppu läks pikakasvuline ründaja peavõitlusse ja kukkus halvasti.

"Kiirabi tuli järele ja arvati, et rangluu on katki," kinnitas Pärnu üks peatreeneritest Taavi Midenbritt, kelle sõnutsi ootab mängijat juba homme ees operatsioon. "Läks palli peale õhku, vastane tuli kehasse ja kukkus pahasti.”

Kui vigastus välja arvata, jäi Midenbritt mänguga üldjoontes rahule. "Kuigi võitsime avapoolaja 4:0, jätsime mitu väravat löömata. Võimalusi oli kõvasti,” rääkis loots. Teise poolaja võitis Tammeka 1:0. "Teine poolaeg oli kõvasti pusimist ja keskväljavõitlust. Kui kaotasime palli, oli Tammeka ohtlik. Kaotasime liiga lihtsalt olukordi.” 

Vaprus püsib kuue vooru järel tabeli juhtgrupis. "Hooaja algusega võib rahule jääda, ent rahulolutunne on jalkas ohtlik. See võib keskendumise alla viia. Peame samamoodi edasi panema, kuus mängu ei maksa hooaja lõpus midagi, 30 on veel ees,” jutustas Midenbritt.

Tagasi üles