Eesti vutikoondis sai Rannastaadionil Venemaalt suure kaotuse

Eesti U21 jalgpallikoondis kaotas Pärnus Venemaale 0:5.
Eesti U21 jalgpallikoondis kaotas Pärnus Venemaale 0:5. Foto: Brit Maria Tael/soccernet.ee

Eelmisel nädalal Pärnu Rannastaadionil Läti alistanud ja seeläbi EM-valiksarjas punktiarve avanud Eesti U21 koondis kaotas täna samal areenil Venemaa eakaaslastele 0:5.

Idanaabrid läksid 403 pealtvaataja ees juhtima 26. minutil, kui penalti realiseeris nende tähtmängija, Moskva CSKA eest Venemaa kõrgliigas mehetegusid tegev ja A-koondiseski platsile pääsenud Fjodor Tšalov. Venemaa duubeldas seisu 35. minutil, kui skoori tegi Maksim Glušenkov.

Teisel poolajal lõid värava Daniil Glebov, Daniil Krugovoi ja Nikita Kalugin ning nii said Igor Prinsi hoolealused viieväravalise kaotuse.

Nelja vooru järel juhib alagruppi Poola kümne silmaga, järgnevad Venemaa (8), Bulgaaria (5), Serbia (4), Eesti (3) ja Läti (2).