Sadama kossutiim sai kaks meest juurde, ent kaotas ühe

  • 198sentimeetrine ja vägeva pealtpanijana tuntud lätlane toodi Rootsist parema pakkumise saanud Ernests Kalve asendajaks.
  • Meeskonna suurim skoorija murdis kämblaluu.

Hiljuti Sadama tiimiga liitunud 24aastane lätlane Ivars Žvigurs (palliga) on atleetlik ja suudab mängida mitmel positsioonil.

FOTO: Lilli Tölp

Eesti-Läti ühisliigat nelja võidu ja kuue kaotusega alustanud Pärnu Sadama korvpallimeeskonna peatreener Heiko Rannula nentis, et hooaja algusega ei saa rahule jääda.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Novembris hankis Sadam lisajõudu, kui tiimiga liitus kaks ääremängijat: lätlane Ivars Žvigurs ja serblane Marko Stojadinovic.

Viimati tuli Eesti pronksitiimi 203sentimeetrine Stojadinovic, kes pallis varem Serbia ja Rumeenia kõrgliigas. Debüütmängus, mis kaotati võõrsil Valmierale ühe silmaga, kogunes serblase kontosse pea 24 minutiga kaks punkti (visked 1/6), viis lauapalli ja kaks vaheltlõiget.

Juhendaja sõnul ei saa veel suuri järeldusi teha, kuna 30aastane sebrlane liitus tiimiga alles päev enne mängu. “Puhas viskaja ja kogenud mängumees positsioon nelja peal, ta saab rünnakul teistele ruumi teha. Arvan, et klassi on tal küllalt,” iseloomustas hiljuti Eesti koondise abitreeneriks valitud Rannula.

Tagasi üles