Pärnumaa lauamängijad võidutsesid nii meistri- kui karikavõistlustel

Pärnumaa võistkond.

FOTO: Eiki Lehemets

Tihemetsa spordihoones Eesti spordiveteranide liidu meistrivõistlustel lauamängude mitmevõistluses, mis hõlmab malet, kabet, koroonat ja lauatennist, saavutasid kohalikud sportlased hulga kõrgeid kohti.

Üle 55aastaste naiste seas said Pärnumaa veteranid kolmikvõidu, kui poodiumi hõivasid Silvi Pool, Ilme Rand ja Lille-Õie Joosepson. Meeste esimeses grupis pälvis hõbedase autasu Eiki Lehemets ning pronksi Enn Pruul ja Harri Tiik, kes võistlesid vastavalt meeste teises ja kolmandas grupis. Kõik eelnimetatud mängijad tõid Pärnumaale võistkondliku esikoha.

Ühtlasi oli Tihemetsa mõõduvõtt Eesti karikavõistluste kuues etapp, kus selgusid üldkokkuvõtte parimad. Kuni 18aastaste neidude arvestuses toodi kaksikvõit Saarde valda: esikoha pälvis Ragne Gromov ja hõbeda Anette Einmann. Võit tuli samaealiste poiste arvestuseski, kus triumfeeris Saarde valla sportlane Rauno Einmann, kolmas koht kuulus pärnakale Markus Hanssonile.

Üle 55aastaste naiste seas saavutati kokkuvõttes taas kord kolmikvõit: seekord järjestuses Pool, Joosepson ja Rand. Saarde valla mehed Lehemets ja Pruul said kokkuvõttes teise koha vastavalt esimeses ja teises grupis. Tiik lõpetas hooaja kolmanda grupi pronksiga.

Eelmärgitud mängijad aitasid tuua Pärnumaale üldvõidu kuue etapi kokkuvõttes. Kohaliku tiimi esindaja oli Heino Merilaine.

Tagasi üles