Sisukord
Sport
Postimees

Lääne prefektuur on kolmandat aastat järjest kõige sportlikum

1 min lugemist
Kõige sportlikuma abipolitseiniku tiitliga pärjati Lääne prefektuuri abipolitseinik Piret Aas, kes ennekõike paistab silma aktiivse crossfit'i-harrastajana. FOTO: Reelika Riimand/PPA

Kolmandat aastat järjest pälvis kõige sportlikuma prefektuuri tiitli Lääne prefektuur.

Lääne prefekt Kaido Kõplas tõdes, et ta valetaks, kui ütleks, et võita pole lahe. “Võitmisest olulisem on aga see, et meie inimesed liiguvad ja teevad aktiivselt sporti ning naudivad seda. Loodan, et nii on ka edaspidi,” sõnas ta.

Parimaks noorsportlaseks kuulutati Pärnu patrullpolitseinik Liisu Mitt, kelle põhiala on sõudmine. Üliõpilaste Euroopa meistrivõistlustel võitis ta koos Viljandi patrullpolitseiniku Kärolyn Mäesaarega kulla kahepaadis ja individuaalselt oli samal võistlusel neljas. Kõige sportlikuma abipolitseiniku tiitliga pärjati Lääne prefektuuri abipolitseinik Piret Aas, kes ennekõike paistab silma aktiivse crossfit’i-harrastajana.

“Vaatamata sellele, et Lääne prefektuur on töötajate arvult kõige väiksem, olime juba kolmandat aastat järjest võistkondlikus arvestuses parimad. Edu on põhiliselt tulnud tänu meie töötajate aktiivsele osavõtule,” ütles Lääne prefektuuri spordiinstruktor Rein Künnap, kelle sõnul käib tihe sportlik konkurents ka prefektuuri kuue jaoskonna vahel.

“Proovime sel aastal oma taset hoida ja võimaluse korral veel paremini esineda, aga kerge ei saa see olema, sest teised prefektuurid lubasid asja tõsisemalt võtta ja meid esikohalt tõugata,” rääkis Künnap eesseisvast katsumusest.

Seotud lood
    21.02.2020 24.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto