VIDEO Kettagolfar Kristin Tattar edestas taas maailmameistreid ja pani USA tuurile vägeva punkti

Kristin Tattar ja Silver Lätt.
Kristin Tattar ja Silver Lätt. Foto: Alyssa Van Lanen

Kui nädal tagasi teenis Pärnu kettagolfar Kristin Tattar USAs karjääri ühe kaalukama võidu, siis Eesti aja järgi täna öösel õnnestus see tal taas.

Eestlane tegi pea kolmekuise Ameerika võistlusreisi viimase etteaste kettagolfi hinnatuima võistlussarja Disc Golf Pro Touri etapil. Minnesota osariigis The Preserve Championshipil olid kohal kõik maailma tipud.

Tattar oli kolmepäevasel võistlusel hoos ja juhtis 31 naise hulgas juba enne viimast ringi järgmiste ees kümne viskega. Sama vahe jäi viiekordse maailmameistri Paige Pierce’i ees pärast finaalringigi. Kolmandana lõpetanud Hailey King jäi pärnakast maha juba 14 viskega. Tänavuse aasta maailmameister Catrina Alles oli alles viies.

Suurepäraselt võistles ka Tattari elukaaslane Silver Lätt, kes saavutas 125 mehe hulgas kaheksanda koha.

Nüüd naaseb duo Eestisse ja sõidab peagi Tšehhi, et esindada Eestit 11.–14. augustini Euroopa meistrivõistlustel.