Täna sõideti Haanja suusamaraton, kus klassikatehnika ühisstardist sõidus jagati ühtlasi Eesti meistrivõistluste medaleid.

Starti tuli 521 osalejat, neist 409 läks maratonile ja ülejäänud poolikule. Esimesena tuiskas üle lõpujoone Henri Roos (1:39.59), kes edestas Martin Himmat 22 sekundiga. Kolmandana lõpetas mõõduvõtu Oleksandr Lisohor, kes kaotas võitjale ligikaudu kahe minutiga. Pärnumaa suusaklubi Jõulu esindaja Andreas Veerpalu (+8.28) saavutas 11. koha.

M45-vanuseklassis krooniti Eesti meistriks Raio Piiroja (1:54.05), kes oli üldarvestuses 22. Kunagine Eesti jalgpallikoondise kapten pani eakaaslastele pika puuga: endiselt kõva spordimees, ent nüüd kaluriametit pidav Piiroja edestas Tanel Tepaskenti üle viie ja Indrek Virumäed üle kuue minutiga.