Post flirtis kolmikduubliga ja Sadama kossutiim astus play-off‘i lävele

Eesti-Läti ühisliiga veebruari parimaks mängijaks valitud Siim-Markus Post sai taas kokku märkimisväärse statistikarea. Foto: Arko Kask/Pärnu Sadam

Pärnu Sadama korvpallimeeskond võttis sõelmänge silmas pidades kohustusliku võidu, kui alistas võõral väljakul tabeli viimase ehk Tallinna Kalevi 82:75.

Ehkki autsaiderid ei andnud avaveerandil pärnakatele midagi lihtsalt ja Sadam juhtis esimese vaatuse järel 17:14, kärises Gert Kullamäe hoolealuste eduseis poolajaks 15 punktini (43:28).

Sadam ei suutnud pausilt naastes vastast murda, hoopis kalevlased tulid 115 pealtvaataja ees mängu tagasi ja enne otsustavat veerandit säras tablool 59:50. Ehkki Pärnu alustas viimast veerandit 7:0 spurdiga, lasti kodumeeskond veel 50 sekundit enne lõpusireeni kolme silma kaugusele. Siiski suudeti olulisest võidust kinni hoida.