Naised alistasid liidrite heitluses Levadia

Anastassia Morkovkina (palliga) kostitas Levadiat kahe väravaga.
Anastassia Morkovkina (palliga) kostitas Levadiat kahe väravaga. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond sai Eesti meistriliiga liidrite heitluses Tallinnas jagu igipõlisest rivaalist FC Levadiast ja jätkab pärast seitsmendat vooru täiseduga.

Pärnu naiskond alistas Levadia vastase koduväljakul 2:0. Mõlemad väravad lõi Anastassia Morkovkina. Avavärav sündis 31. minutil, teine tabamus läks kirja 68. minutil.

Levadia mängis suure osa kohtumisest vähemuses, sest 13. minutil hoidis Inna Zlidnis kindla väravavõimaluse ära vea hinnaga, mille eest näitas kohtunik mängijale punast kaarti.

Pärnu jalgpalliklubi naiskonnal on meistriliiga avaringi kuue mängu järel tabelis 18 punkti, mis annab kindla liidrikoha. FC Levadia ja FC Flora on kogunud 13 punkti.

Järgmine voor on pärnakatele mänguvaba, ülejärgmises voorus on PJK vastaseks võõrsil Tallinna Kalev.