Pärnu jalgpallinaiskond võitles meistrite liigas välja viigi ja kolmanda koha

Pärnu jalgpalliklubi naiskond Poolas Koninis naiste meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril. Foto: Pärnu Jalgpalliklubi naiskond/Facebook

Pärnu jalgpalliklubi naiskond sai Poolas Koninis naiste meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri viimases mängus kahe kaotuse kõrvale viigi.

Pärnakad jäid Montenegro meistri ŽFK Breznica vastu poolajavileks Marijana Jankovi väravatest 0:2 kaotusseisu, kuid teise poolaja alguse Anastasija-Grazyna Shcherbachenia tabamus ja Anastassia Morkovkina lõpu eel löödud värav tõid mängu lõpuks pärnakate rõõmuks tabloole 2:2 viigi.

Eelmistes mängudes pidi Pärnu naiskond tunnistama 1:7 Rumeenia meistri Cluj Olimpia ja 0:1 Poola tšempioni Konini Medyku paremust. Et Montenegro naiskond sai samadelt vastastelt veelgi suuremad kaotused, saavutas Pärnu jalgpalliklubi naiskond alagrupis kolmanda koha.

Koninis toimunud kvalifikatsiooniturniiri võitis kohalik naiskond, alistades otsustavas mängus rumeenlased 3:1.

Meistrite liiga 32 parema sekka, kus jätkatakse play-off-süsteemis, pääses seega Poola meister. Pärnu naiskonnal seisavad ees mängud koduses meistriliigas.