Korvpallurid kaotasid Soomes teisegi mängu

Andris Tammela
Pärnu sadama meeskond nõupidamas.
Pärnu sadama meeskond nõupidamas. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Taas põhimeesteta mänginud Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas kolmapäeval hooajaeelses kohtumises Tamperes sealsele Pyrintö meeskonnale 54:68.

Pärnakate poolel ei teinud kaasa leegionärid Vaidotas Volkus ja Spencer Collins. Samuti puudusid pärnakate ridadest Reinar Hallik, Tormi Niits ja Saimon Sutt.

"Poolaja võitsime, aga mängu kaotasime viimase veerandiga," kommenteeris Pärnu meeskonna mänedžer Mait Käbin. "Tampere oli mullu Soome liigas teine. Eks näis, kas mängus osalenud meestest keegi midagi ka õppis."

Teisipäeval vandus Pärnu Sadam samas alla Soome mullusele pronksimeeskonnale BC Nokiale 66:97.

Käbini arvates läksid tugevad hooajaeelsed mängud asja ette.