Pärnu kaotas linnameeskondade duellis Paidele

Pärnu linnameeskonna puurivaht Kristjan Tamme pidi noppima väravavõrgust neli palli. Foto: Gertrud Alatare/

Paide võttis linnameeskondade duellis hiljuti Pärnus saadud kaotuse eest kodustaadionil magusa revanši, alistades jalgpalli meistriliiga 28. vooru mängus konkurendi 4:1.

Paide linnameeskond kallutas mängu enda kasuks esimese poolaja lõpul, kui 1:1 viigiseisult löödi kaks kiiret väravat ja asuti poolajavileks 3:1 juhtima.

Teisel poolajal sai Paide meeskond kirja veel ühe tabamuse ja teenis kindla 4:1 võidu.

Vjatšeslav Zahovaiko sai kirja kübaratriki, Sander Sinilaid lisas Paide kontole ühe värava. Pärnu linnameeskonna auvärava lõi Kristen Saarts.

„Mängu alguses olid meil võimalused, kuid me ei löönud ära. Kui oleks löönud, võinuks mäng minna teistpidi. Tegime ka kaitses rumalaid vigu,” ütles Pärnu linnameeskonna poolkaitsja Rauno Tutk pärast mängu Postimehele antud kommentaaris.

Pärnu linnameeskonnal on turniiritabelis 16 punkti, millega ollakse üheksandal kohal.

Pärnakate järgmine mäng on teisipäeval võõrsil Sillamäel Kalevi vastu.