Korvpallurid alustasid Balti liigat kaotusega

Lauri Habakuk

Kohalik korvpalli esindustiim alustas täna õhtul Pärnu spordihallis Balti liiga hooaega, kaotades Leedu meeskonnale Kedainiai Nevežisele 62:77.

Kuna eelmisel nädalal said Pärnu Sadama nime kandval suvepealinna tiimil vigastada Silver Leppik ja Mihkel Kirves, pidi kodumeeskond täna hakkama saama kaheksa mängijaga.

Leedulased domineerisid kogu mängu. Esimese poolaja võitsid külalised 37:32. Nii kolmandal kui viimasel veerandil lisasid nad oma edule viis punkti.

Pärnu järgmine Balti liiga mäng on järgmisel teisipäeval Sadolini spordihoones Raplaga. Sel laupäeval võõrustavad pärnakad Tartu meeskonda.