TEATER
Endla teatris
kl 14, 17 VAT teatri noortelavastus „Web Demon“.
TEATER
Endla teatris
kl 14, 17 VAT teatri noortelavastus „Web Demon“.
LÕBUSTUS
Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 romantiliste laulude õhtu. Solist Toomas Krall, klaveril Andranik Kechek.
NÄITUSED
Pärnu muuseumis
püsiekspositsioon „11 000 aastat ajalugu – elamusi vanast ajast“.
Rahvatantsu ja tantsupidude ajalugu tutvustav näitus „Kanname südameis Tuljaku tuld. Anna Raudkats – 130“.
Avatud T–P 10–18.
Raekoja linnagaleriis
Haapsalu graafilise disaini festivali näitused „Tänapäeva Soome plakat“ ja „Alien“.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.
Kunstnike maja galeriis
Billeneeve näitus „SO“.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.
Uue kunsti muuseumis
Jüri Arraku ja Tõnu Aru näitus „Jüri + Tõnu = 161“.
Noorte akvarellihuviliste kunstnike näitus „Uus akvarell 2016“.
Rahvusvaheline klaasikunsti biennaal „2D“.
Soome fotograafide näitus „Identiteedi olemus“.
Avatud iga päev 9–19.
Koidula muuseumis
püsinäitus Jannsenite tegevusest 19. sajandil.
Avatud T–L 10–17.
Avangardi galeriis
Raul Meele ja Kiwa näitus.
Kontserdimaja galeriis
Pärnu kunstiklubi näitus „Oma nägu, ise tegu“.
Keskraamatukogu
1. korruse galeriis suupilliklubi Piccolo juubelinäitus „Pärnu suupilliklubi Piccolo 20“.
Trepigaleriis Mait Rebase näitus „Taassünnikuningate ehted“.
Perioodikagaleriis Pärnu linna noortekogu projekt „Jätame jälje sügisesse!“.
Lasteosakonnas raamatunäitused „Kuidas see töötab?“ ja „Kas öökull on tark lind?“.
Ammende villas
Epp Maria Kokamäe maalinäitus.
Avatud iga päev.
Agape keskuse galeriis
Henn Soodla näitus „Lilleaias“.
Avatud P–N 10–14.
Pernova loodusmaja kahel korrusel
Eesti loodusmuuseumi näituse „Öised tiivulised“ ööliblikate osa.
Maavalitsuse trepigaleriis
Ülle Kruusoja maalide näitus.
Raeküla Vanakooli keskuses
Karl Heldali personaalnäitus.
Kohvikus Mahedik
Marju Bormeisteri maalid.
Nooruse maja
galeriis Ly Saadi maalinäitus „Siit see algas“,
kohvikus portselanimaali müüginäitus.
Krediidipanga kontoris
Ella Zuliene näitus „Vikerkaare püüdja“.
Pärnu haigla
2. korruse galeriis Tatjana Pavliku näitus „IniMEne“ ja Hollandi saatkonna fotonäitus.
1. korruse kohvikus Aleksei Jastrebovi maalinäitus.
Kohvikupealses galeriis 2. korrusel Maret Suurmets Kuura maalinäitus.
1. korruse fuajees rändnäitus „Maaturismi edulood“.
Taastusravi- ja heaolukeskuse 2. korrusel Malta saatkonna näitus „Malta ja Gozo“.
Avatud E–R 8–16.