Pärnu alistus Valga-Valkale

PP
Valga-Valka meeskond maksis pärnakatele kätte karikaturniiri kaotuse eest.
Valga-Valka meeskond maksis pärnakatele kätte karikaturniiri kaotuse eest. Foto: Madis Sinivee

Pärnu korvpalli esindustiim kaotas laupäeval kodusaalis Eesti meistriliiga mängus 86:93 Valga-Valka / Maks & Mooritsale.

Silmanähtavalt kindlamalt alustanud pärnakad võitsid avaveerandi 22:18. Teise veerandi keskel juhtis Pärnu 14 punktiga ja näis, et kodumeeskonda ei murra miski. Ometi tulid piirilinlased jõudsalt järele ja Pärnu võitis poolaja 42:38.

Kui kolmandat veerandit oli mängida veidi alla kuue minuti, läks Valga-Valka Sandis Silavsi viskest 49:47 ette. Pärast emotsioonidest tulvil veerandaega juhtisid külalised 68:61.