Kaitse korda saanud Pärnu Sadam alistas Liepāja

Mihkel Kirves oli pidurdamatus hoos.
Mihkel Kirves oli pidurdamatus hoos. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Sadama korvpallitiim tegi kolmapäeval koduses spordihallis Balti liiga alagrupiturniiri mängus Liepāja Triobeti võistkonna vastu võimsa teise poolaja ja võitis 93:75.

Kodumeeskond alustas kahvatult: esimese veerandi lõpuks jäädi taha 17:29. Siis algas suur tagaajamine. Poolajavilele mindi veel külaliste 47:40 eduseisus, kuid kolmanda veerandi võitsid pärnakad koguni 30:15 ja nii juhtis kodutiim enne lõpuvaatust 70:62. Viimasel veerandil vahe ainult kärises ja lõpuks võtsid Sadama mängumehed veenva 18punktise võidu.

“Saime kaitse pidama ja rünnaku korralikult toimima,” kommenteeris Pärnu meeskonna mänedžer Mait Käbin.