Korvpallurite Balti liiga hooaeg lõppes suure kaotusega

Pärnu Sadama meeskond kaotas Balti liigas kindlalt.
Pärnu Sadama meeskond kaotas Balti liigas kindlalt. Foto: Madis Sinivee/

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas täna koduses spordihallis Balti liiga kaheksandikfinaali kordusmängus Leedu meeskonnale Prienai Vytautasele 54:89 ja pudenes konkurentsist.

Pärnakad olid esimese mängu Leedus kaotanud 55:100 ja midagi head ei tõotanud korduskohtumise alguski. Sadam kaotas avaveerandi 9:24 ja vaheajale mindi külaliste 42:21 eduseisus.

Teisel poolajal leedulaste eduseis vaid kasvas ja võitjas ei tekkinud kordagi kahtlust.

Pärnakate resultatiivseim oli 14 punkti visanud Saimon Sutt. Kaksikduubli sai kirja Mihkel Kirves 13 silma ja kümne lauapalliga.

Sadama meeskonnas said esimesed mänguminutid kirja tiimiga liitunud noored mängumehed Mihkel Kersalu ja Kaspar Lootus, ent statistikas kumbki silma ei paistnud.

Kahe mängu kokkuvõttes edestas Prienai pärnakaid 80 punktiga.

Vytautas kohtub Balti liiga veerandfinaalis Valmiera meeskonnaga, pärnakaile on liiga selleks hooajaks lõppenud.