Vaprus tunnistas Kalju paremust

Pärnu JK Vaprus.
Pärnu JK Vaprus. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Jalgpalli Eesti meistriliiga 24. voorus kaotas Pärnu Vaprus koduväljakul Nõmme Kaljule 1:6.

Nõmmekad avasid skoori juba viiendal minutil, kui täpne oli Ellinton Antonio Costa Morais. 15. minutil tegi Karl Mööl seisuks 2:0. Sellega poolaeg lõppes.

49. minutil lõi Mööl oma teise värava. 56. minutil õnnestus Vaprusel üks tagasi lüüa: võrku sahistas Robyn Hallmere. 64. minutil tegi Artjom Dmitrijev seisuks 4:1.

73. mänguminutil jäi Vaprus vähemusse, kui väljakult pidi teise kollase kaardi tõttu lahkuma väravalööja Hallmere.

76. minutil tegi kübaratriki Mööl ja lõppseisu 6:1 vormistas Tarmo Neemelo lisaminutil.

Kalju paikneb 57 punktiga tabeli teisel real. Vaprus on kaheksa punktiga viimane.

Pärnu järgmine mäng toimub laupäeval Tallinnas sealse Levadiaga.