Pärnakad viigistasid pronksiseeria

Pärnu võrkpalliklubi meeskond.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond. Foto: Pärnu võrkpalliklubi

Pärnu võrkpalliklubi meeskond võitis Eesti meistrivõistluste pronksiseeria teise matši TTÜ vastu ja nii selgub tänavune kolmanda koha meeskond esmaspäeval Pärnus.

Kui kahes esimeses geimis tuuseldasid Pärnu võrkpallurid vastast kui rannamees rotti, siis kolmandas geimis mäng võrdsustus ja mängust kujunes tõeline põnevusetendus.

Esimeses ja teises geimis said pärnakad vastase üle ülekaaluka 25:16 võidu.

Kolmas geim kujunes erinevalt eelmistest tasavägisemaks, Pärnu meeskond jäi tagaajaja rolli ja kaotas selle lõpuks 22:25.

Neljandas geimis oli pidevalt väike edu TTÜ meeskonnal, kes lõpuks 25:21 võidu võttis.

Viiendas geimis sai Pärnu meeskond sisse paaripunktilise edu, mida suudeti lõpuni hoida ja 15:12 võit võtta.

Esimese mängu Pärnus võitis TTÜ meeskond 3:1.

Kahe võiduni peetava pronksiseeria kolmas kohtumine mängitakse esmaspäeval Pärnus.

Tänavuse Eesti meistri selgitavad Tallinna Selver ja Tartu Pere Leib.