KK Pärnu teenis võidulisa

Rannar Raap.
Rannar Raap. Foto: PP

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Eesti meistriliigas turniiritabelisse neljanda võidu, alistades kodus Kohtla-Järve HITO 81:73.

Kohtumine algas punktidevaeselt, esimese veerandi lõppedes juhtis KK Pärnu 12:10. Poolajaks kasvatas Pärnu meeskond vahet veel punkti võrra, juhtides 34:31.

Enne otsustavat veerandaega oli Pärnu meeskonna edu 51:45. Viimast kümmet minutit alutas HITO 10:0 vahespurdiga, haarates juhtohjad enda kätte. Pärnu meeskond suutis oma mängu siiski parandada, kallutades lõpuminutitel kaalukausi enda kasuks ja saades kaheksa punkti suuruse võidu.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli Rannar Raap 23 punktiga. Teda toetasid Osvaldas Matulionis 22, Augustas Peciukevicius 15 ning Rain Raadik 10 punktiga. Matulionis tegi 10 lauapalliga ka kaksikduubli.

Sander Saare tõi HITOle üleplatsimehena 30 punkti.

Pärnu meeskond on turniiritabelis nelja võiduda seitsmendal kohal.