KK Pärnu võitis leedulasi

Osvaldas Matulionis. Arhiivifoto.
Osvaldas Matulionis. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Balti liiga vahegrupi viimases kohtumises suure võidu Panevežyse Lietkabelise üle ja tagas sellega grupis kolmanda koha.

Pärnakad võitsid punktirohkes mängus avaveerandi 22 : 9 ja poolaja 58 : 26. Kolmandal veerandi lõpus oli pärnakate edu 77 : 51 ja lõpuvileks 101 : 75.

Pärnu meeskonna suurim korvikütt oli 19 punkti toonud Augustas Peciukevicius. Osvaldas Matulionis ja Rain Raadik viskasid 16 punkti. 14 lauapalli võitnud Raadik tegi ka kaksikduubli.

KK Pärnu meeskond lõpetas Balti liiga E-vahegrupi ühe võidu ja viie kaotusega, mis andis nelja meeskonna seas kolmanda koha.

Vahegrupi võitis Ventspils viie võidu ja ühe kaotusega. Sama tulemusega oli teine Riia Barons. Lietkabelis oli pärnakate järel neljas.