Pärnu vutinaised tegid peakonkurendile tuule alla

Tänagi värava löönud Anastassia Morkovkina (valges) on naiste meistriliiga suurim skooritegija. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond alistas naiste meistriliiga 9. vooru kohtumises võõrsil ühe oma peamise rivaali FC Flora.

Pärnakad asusid Margarita Žernosekova väravatest poolajavileks mängu 2 : 0 juhtima. Teisel poolajal sai värava kirja veel Anastassia Morkovkina, kindlustades Pärnu naiskonnale 3 : 0 võidu.

Täiseduga jätkaval Pärnu jalgpalliklubi naiskonnal on turniiritabelis 24 punkti. FC Floral on 16 ja Tallinna Levadial 15 punkti.

Pärnu naiskonna järgmine mäng on kolmapäeval, kui sõidetakse külla Põlva Lootosele.