Vändra Vaprus teenis Viljandis punktilisa

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Vändra JK Vaprus

Vändra Vapruse vutimeeskond teenis Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 16. vooru mängus Viljandi Tulevikuga viigipunkti.

Pärnumaa meeskond asus Viljandis peetud kohtumist Karel Otto tabamusest esimese poolaja keskel juhtima.

Pärast puhkepausi suutis kodumeeskond Raido Romani väravast 52. minutil seisu viigistada, ent Mihhail Kravtšenko viis kaheksa minutit hiljem uuesti Vändra meeksonna juhtima.

Viljandi meeskonnale päästis viigipunkti Kristen Kähri penaltipunktilt löödud värav 80. minutil, mis tegi kohtumise lõppseisuks 2:2.

Vändra Vaprusel on 14 mängust 12 punkti, millega asutakse kümne meeskonna konkurentsis kaheksandal tabelireal.

Vändra Vapruse järgmine mäng toimub 5. juulil, kui kodustaadionil on vastaseks Tallinna Puuma.