Vibuküttidel algas sisehooaeg

Vibuspordi Eesti sisekarikavõistluste esimesel etapil saavutasid Pärnu sportlased häid tulemusi. Meeste sportvibu klassis sai Eimar Kukk meie parimana Karl Kivilo (Järvakandi Ilves) järel teise koha ja Magnus Pärk oli üheksas.

Naiste konkurentsis oli parim Järvakandi klubi eest võistlev pärnulanna Reena Pärnat (pildil) ja teiseks tuli Pärnu Meelise klubi sportlane Kristel Peet.

Noormeeste konkurentsis sai Markus Vaikjärv kolmanda koha. Neidude kadettide arvestuses võttis võidu Kristel Peet ja Elika Laur tuli kuuendaks. Poiste võistlusel teenis Matthias Breben Kaevand kolmanda auhinna, Raven Õun oli neljas, Tarmo Täker kaheksas ja Marko Täker 14. Tüdrukute hulgas võitis etapi Elis Luusepp, Kendra Lelov sai seitsmenda, Hellika Tornik üheksanda, Karina Ossipova 11. ja Triin Kikkas 13. tulemuse.