Krossipoisid võistlesid mehiselt

Motokross.
Motokross. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Traditsioonilisel motokrossil “Suure Munamäe torn” selgusid Eesti noortemeistrid quadracer’ite klassides.

Väiksemate masinate quad 100 arvestuses teenis etapivõidu Pärnu motoklubi poiss Jenss Lootus, kelle järgnesid Martin Adamson, lätlane Kristjans Miezitis ja võitja klubikaaslane Kevin Saar. Meistritiitel kuulub Adamsonile, hõbeda võitis Lootus ja pronksi teenis Saar. Karol-Remy Kallend oli 10, Karol-Kenneth Lootus 11. ja Marckus-Henry Margus 13.

Quad 200 klassis sai pärnaks Hendrik Volmer nii etapil kui hooaja kokkuvõttes viienda tulemuse ja Kristof-Tiit Ehamäe oli kuues.

Poiste 50 ccm tsiklite sõidus sai Jörgen-Matthias Talviku seitsmenda koha. MX2 masinaklassis pidi põlvetraumast taastuv Karl Saat leppima 11. kohaga ja Greg Uba sai 13. tulemuse. (PP)