Ässapojad hakkasid Pärnule vastu

Pärnu tsenter Rain Raadik (nr 40) sai koolipoistega mürades viga ja täna Rapla vastu platsile ei tule.

Pärnu korvpallimeeskonna vastu jooksid Eesti meistriliigamängus platsile Kullamäe, Pehka ja Jurkatamm, kohtumise võitis 75:65 siiski Pärnu Sadam.

Tellijale

Kunagiste tuusade poegade Kristian Kullamäe, Jon-Arnar Pehka ja Taavi Jurkatamme kõrval olid Audentese SG/noortekoondises Pärnu taustaga Sander Viilup ja 206 cm pikk Heivo Parrol.

Mäng kujunes ootamatult tasavägiseks: noortekoondis võitis avaveerandi 20:15, kaotas küll teise perioodi 14:17, aga läks poolajapausile siiski 34:32 eduseisus. Kolmaski mänguveerand algas tasavägiselt, aga siis tegi Pärnu 41:41 seisult 15:6 spurdi, sai kümnepunktise edumaa ja hoidis seda asja tõsiselt võttes lõpuvileni.