Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Mõttekoda vaeb Lindil rannakalurite tulevikku

1 min lugemist
Kogukonnafestivali “Meie küla pidu” ajal peetakse Lindil tõsiselt aru rannakalanduse oleviku ja tuleviku üle, sest see teema erutab kaluriküla elanikke. FOTO: Mailiis Ollino/

Kogukonnafestivali “Meie küla pidu” ajal peetakse Lindil tõsiselt aru rannakalanduse oleviku ja tuleviku üle, sest see teema erutab kaluriküla elanikke.

Tellijale

Merekultuuriaasta mõttekojas, mida juhatab Urmas Vaino, on 2. juuli pärastlõunal kaluritele selgitusi jagamas maaeluministeeriumi kalamajanduse osakonna juhataja Ain Soome, MTÜ Liivi Lahe Kalanduskogu tegevjuht Esta Tamm, mitmed asjatundjad ja keskkonnaametnikud.

“Olen siin külas elanud paar aastat ja mul on tekkimas tunne, et rannakalandust tahetakse sootuks välja suretada,” sõnas kogukonnafestivali üks eestvedajaid Merle Jantson, pidades silmas nii kohapüügi keeluaja pikendamist kui ka võrgusilma suuruse mõõtmist ning mitut teistki kuuldavasti kavandatavat ettekirjutust.

02.04.2020 03.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto