Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sergei Zenjov särab Euroopa liigas

1 min lugemist
Sergei Zenjov. FOTO: FK Qabala

Enne Eesti koondise tuleval kolmapäeval Pärnu Rannastaadionil toimuvat maavõistlusmängu Malta vastu on hoogu läinud Aserbaid˛aani meeskonna Gabala Pärnust pärit mängumees Sergei Zenjov, kes skoorib hoolega Euroopa liigas.

Tellijale

Läinud nädalal aitas Zenjov Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiri play-off-mängus oma meeskonna 3:1 võiduni Sloveenia klubi Maribori vastu.

Gabala jäi kodus matšis korraldatud küll 18. minutil kaotusseisu, kuid Zenjov viigistas enne poolajavilet seisu. Teisel poolajal lõi Gabala veel kaks väravat, millest ühele tegi Zenjov eeltöö, ja võitis avamängu 3:1.