K, 7.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: selgusid Pärnumaa parimad staarijäljendajad

Raido Keskküla
, veebitoimetaja
Galerii: selgusid Pärnumaa parimad staarijäljendajad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Õhtujuht Lauri-Kare Laos.
Õhtujuht Lauri-Kare Laos. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Laupäeval toimus Pärnu kuursaalis 12. korda Pärnumaa koolide staarijäljendajate konkurss "Playback", žüriile pakuti vaatamiseks ja hindamiseks ühtekokku 32 etteastet.

Nagu tavaks, oli tänavugi menukal võistlusel taas rohkem osavõitjad kui mullu. Parimad staarijäljendajad selgitati välja neljas vanuseklassis.

1.-3. klasside arvestuses tuli võitjaks Pärnu ühisgümnaasium, kelle esituses võis näha Getter Jaanit ja tänavust „Eesti laulu“ võidulugu „Rockefeller Street“. Teise koha saavutas Rääma põhikool (Mix – Kesha, Getter Jaani, Modern Talking, Koit Toome) ja kolmas oli Sauga põhikool (O-Zone „Numa-Numa).

4.-6. klasside arvestuses oli parim Paikuse põhikool (Tiiu „Nukuke“), teise koha saavutas Kuninga tänava põhikool (Valge Gospel „You Raise Me Up“ ja „Yoyul“), kolmas oli Vene gümnaasium (Toni Braxton „Un-Break My Heart“).

7.-9. klasside vanuseastmes tunnistas žürii parimaks Raeküla Vanakooli keskuse (Michael Jackson „Beat It“), teine oli Tori põhikool (Green Day „Static Age“) ja kolmas Paikuse põhikool (Rihanna „Umbrella“).

Gümnaasiumiastmes tuli esimeseks Pärnu Koidula gümnaasium (Boney M „Daddy Cool“), teine oli Sütevaka humanitaargümnaasium (Beyonce „Sweet Dreams“) ja kolmas Hansagümnaasium (Mix „Girl, girls, girls“).

Publik valis oma lemmiku – Playback-Oscari võitsid Kihnu poisid artistide miksiga „K ning R Mix“. Samuti jagati osalejatele hulganisti eriauhindu.

Kuulsad staarid juhatas sisse ja kogu üritust ohjas Lauri-Kare Laos. Juba viiendat aastat järjest korraldas Pärnumaa koolide staarijäljendajate konkursi “Playback” Rääma põhikool.

Tagasi üles