Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Pärnu Postimees sõidab valimistuurile

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: Urmas Luik

Pärnu Postimees sõidab valimiste eel läbi Pärnumaa tulevased vallakeskused ja teeb igas keskuses grupiintervjuu erakondade ja valimisliitude esindajatega. Kokku on plaanis kaheksa usutlust.

Igast nimekirjast on intervjuule oodatud üks inimene. Valik, kas saata ajakirjanikuga juttu ajama esinumber või keegi teine nimekirjast, jääb valimisliidu-erakonna teha.

"Varem on kandideerijad saanud oma lubadusi ja programme lahti kirjutada lehe arvamusküljel. Sel moel on oht, et libisetakse üle kriitilistest küsimustest, jäädakse üldsõnaliseks. Intervjuu vorm võimaldab ajakirjanikel keerulisi teemasidki lauale tuua. Igal juhul loodame, et tulemus tuleb lugejatele varasemast köitvam," rääkis lehe arvamustoimetuse juhataja Siiri Erala.

Tuurile antakse avalöök juba järgmisel nädalal Pärnus raekoja saalis, kuhu on kutsutud Pärnu teises ehk maaringkonnas üles seatud valimisliitude ja erakondade esindajad. Edasi sõidab toimetuse auto Torisse, Kihnu, Uulu, Kilingi-Nõmmele, Lihulasse ja Vändrasse.

Valimiste intervjuud saavad punkti Pärnus avalikul linnapeakandidaatide debatil, mis läheb peale Pärnu Postimehe kanalite eetrisse Kuku raadios.

Tagasi üles