Kuu lõpus lüüakse aasta tegija kandidaatide esitamine lukku

Mullu läks Pärnumaa Kodukandi välja antud aasta tegu läks Pärnumaa külade võistlusmängule "Turvaline küla".

FOTO: Urmas Luik / Parnu Postimees/

Veel viimased kuus päeva on aega esitada kandidaat Pärnumaa ettevõtlus- ja arenduskeskuse (PEAK) ning Kodukandi ühisele maakonna aasta tegijate konkursile.

Pärnumaa vabakonna aasta tegijaid kiidetakse ühisnädala raames 25. novembril. Tunnustuse võivad pälvida nii eraisikud kui organisatsioonid, kes on kodanikuühiskonna aktiivsed eestvedajad või toetajad ja kelle tegevuse tulemusena maakonna kodanikuühiskond märkimisväärselt areneb.

Selle aasta tunnustuskategooriad on Pärnumaa vabakonna silmapaistvaim tegu, oma elanikest kõige rohkem hooliv kohalik omavalitsus, aasta hoolivaim äriühing, aasta vabatahtlik, aasta vabaühendus, Pärnumaa sädeinimene ja tegus maanoor.

Mullu said teiste hulgas tunnustuse osaliseks aasta vabaühenduseks valitud MTÜ Kihnu Mere Selts, vabakonda enim toetanud kohalikuks omavalitsuseks valiti Tõstamaa vallavalitsus. Liia Kukk Pärnu uuskasutuskeskusest nimetati aasta vabatahtlikuks ja aasta tegu läks Pärnumaa Kodukandi korraldatud Pärnumaa külade võistlusmängule "Turvaline küla".

Pärnumaa aasta tegijaid kandidaate saab esitada 30. oktoobrini PEAKi kodulehel ankeedi kaudu. Vabakonna aasta tegijaid tunnustatakse 2009. aastast.

Tagasi üles