PJK naiskonna mängiv treener tegi veerand tunniga kübaratriki

Kristina Bannikova.
Kristina Bannikova. Foto: Brit Maria Tael / Eesti Jalgpalli Liit

Eile tehti algust naiste hooajaeelsete sõprusmängudega Taliturniiril, kui Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond purustas Tallinna Levadia 11:2. Viis väravat kanti mängiva treeneri Kristina Bannikova arvele.

Tänavu Anastassia Morkovkina ja Bannikova juhendamisel mängiv PJK võitis juba avapoolaja 5:0. Bannikova viiest väravast kolm sündisid avapoolajal 16 minutiga.

Teisel poolajal jätkati resultatiivset mängu. Kolm väravat sai enda nimele ka Kadri Reinik.

Järgnevate nädalate jooksul mängib PJK eelmise hooajal esineliku naiskondadega (Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia ja JK Tallinna Kalev).

Turniiritabelit ei peeta, kohti ei jagata ja vahetuste arv ei ole piiratud.