Zelinski: Küll need võidud tulevad

Vaprus ja Tammeka mängisid sel hooajal juba teist korda. Avamängus pidid pärnakad kodustaadionil Rauno Tutki omaväravast 0:1 allajäämist tunnistama. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond oli võõral väljakul Tartu Tammeka vastu lähedal võimsale tagasitulekule, kuid pikendas hoopis nukrat seeriat.

Tammeka viis juba kolmandal minutil juhtima Andre Paju. Teise poolaja esimesel minutil suurendas kodumeeskonna eduseisu Tristan Koskor. Neli minutit hiljem olid nad juba ­kolmeväravalises eduseisus, kui penaltist jõudis sihile Tauno Tekko.

Seejärel algas Vapruse ­maruline tagasitulek. Üheksa minutit pärast Tammeka kolmandat väravat lõi ühe tagasi Rocco Mõtt ja 68. minutil realiseeris 11 meetri karistuslöögi Karl Anton Sõerde.