Pärnu naiskond kaotas esimese veerandfinaali

Pärnu võrkpalliklubi naiskond.
Pärnu võrkpalliklubi naiskond. Foto: Urmas Luik

Pärnu võrkpalliklubi naiskond pidi Eesti karikavõistluste veerandfinaali esimeses kohtumises tunnistama Viimsi Spa 3:0 paremust.

Sel hooajal Soome-Eesti ühisliigas mängiv Viimsi Spa sai Eesti meistrivõistlustel liidrikohta hoidva Pärnu naiskonna vastu kindla võidu, alistades vastase 25:19, 25:23 ja 25:20.

Pärnu naiskonnale tõi Eva-Lotta Raat 8 punkti. Merilin Paalo ja Tene Jürgens panustasid seitsme punktiga. Võitjatele tõid Maarja Kerner 18 ja soomlanna Taru Lahti 14 punkti.

Veerandfinaali teise kohtumise aeg pole veel paigas. Veerandfinaalide võitjad peavad selguma 20. novembriks.

Valitsev karikavõitja Viljandi Metall pääses otse poolfinaali. Teistes veerandfinaalpaarides on vastamisi TÜ/Eeden-Võru VK/SK ja Tallinna Ülikool-Audentese SG/Noortekoondis.