Loomade varjupaik sai üle 1000 euro

Pärnu kodutute loomade varjupaik.

FOTO: Urmas Luik

Eesti koeraomanike selts ja BIG Bank andsid üleeile Pärnu kodutute loomade varjupaigale üle BIG Match Show tulud, mida varjupaik kasutab loomade hoiutingimuste parandamiseks.

16. oktoobril Tallinnas toimunud heategevuslikul koertenäitusel BIG Match Show koguti Pärnu kodutute loomade toetuseks 1104 eurot ja 59 senti, mille abil parandatakse eelkõige loomade hoiutingimusi.

BIG Match Show’ patroon Marju Länik loodab, et loomasõprade annetatud raha aitab kaasa Pärnus varjupaika sattuvate ja seal elavate loomade heaolu parandamisele.

“Usun, et paljud Pärnu varjupaika sattunud loomad saavad pärast annetussumma üleandmist parema peavarju korraliku kuudi näol, kõhu täis või meditsiinilist abi. Terveks ravitud loomal on rohkem lootust uut peremeest ja kodu leida,“ ütles Länik.

Pärnu kodutute loomade varjupaiga juhataja Anni Kaiste oli väga rõõmus, et BIG Match Show’ raames tänavu just Pärnu varjupaiga jaoks raha koguti.

“Heategevuslik koertenäitus on täitnud suurepäraselt oma eesmärki ning meie hoiupaigal on siiralt hea meel, et saame heade inimeste ja ettevõtete annetatud summat kasutada oma tööks ning loomade kliinikukulude tasumiseks, mis on praegu meie suurim kuluartikkel,” lausus Kaiste.

Tagasi üles