Galerii: Tallinna maantee ja Jannseni tänava ristmikul lapitakse veeavarii kohta

Täna hommikul oli Pärnus Tallinna maantee ja Jannseni tänava ristmikul liiklus häiritud ja keelumärk ei lubanud Rääma tänavalt sooritada vasakpööret kesklinna poole.

Ristmikul võis hommikutundidel märgata mitmesuguseid teetöömasinaid. AS Pärnu Vee tehnilise teeninduse juhi Roman Vaba sõnade kohaselt aslfalditakse täna üleeilse veeavarii tõttu ristmikule tekkinud auku.

Pärnus Tallinna maantee ja Jannseni tänava ristmikul oli täna hommikul teetööde tõttu liiklus häiritud.

FOTO: erakogu

Tööde ajal kehtib ristmikul ajutine liikluskorraldus ja sõidukijuhtidel tuleb olla tähelepanelik.

Vaba kinnitusel kaetakse avariikoht praegu talvise asfaldiga, mis kevadel tuleb freesida ja sinna õige kate peale panna.

Pärnu linnal on plaanis lähitulevikus asuda mainitud ristmikku renoveerima ja Vaba jutu järgi vahetatakse siis välja sealsed teealused torustikudki.

Esmaspäeva hommik oli õnnetu Audi roolis olnud naisele, kelle sõiduriist ühel Pärnu tuiksoontest Tallinna maantee ja Jannseni tänava ristmikul ühtäkki esiratastega poolenisti maa alla vajus.

Ebameeldiva olukorra põhjustas tee all lõhkenud 150millimeetrise läbimõõduga veetoru, mis oli lekkima hakanud ja asfalti toetanud pinnase kanalisatsioonisüsteemi uhtunud. Nii vajuski toetuse kaotanud teekate üle ristmiku vuravate autode rataste all lohku, kuni kõnealune sõiduauto Audi selle katki vajutas ja lõksu jäi.

Tagasi üles