Rannastaadioni remont viis sportlased Kilingi-Nõmme, Portugali ja metsa käbisid loopima
Vaadake videost, kui võimsa jooksu tegi lõunamaa laagrist naasnud Ann Marii Kivikas Eesti teatejooksu meistrivõistlusel!

Tellijale
avatud
  • Aprilli lõpus, mai alguses treenisid Altiuse sportlased kaks nädalat Portugalis Albufeiras, kus staadion oli hotelli kõrval ja ookean kiviviske kaugusel.
  • Rannastaadioni remont segas kalevlasigi, nemad valmistusid teatevõistlusteks näiteks Rannapargis.
  • “Hooaeg käib, tõkkeid joosta ei saa, rajatreeninguid naelikutega teha ei saa, kiiruse arendamise pool ja stardid on olematud,” nentis Eva Kuningas.

Kolm Altiuse tüdrukut said Eesti meistrivõistlustelt kaks kulda.

FOTO: Erakogu

Olgugi et suvepealinna kergejõustiklased ei saanud Ranna­staadioni remondi tõttu tavapäraselt treenida ja suvehooaja ettevalmistus käis ­sõna otseses mõttes üle kivide ja kändude, saavutati Eesti teatejooksu meistrivõistlustel vägevaid tulemusi, mis päädisid kolme meistritiitliga.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele

Viljandi linnastaadionile, Maarjamaa teatejooksu esivõistlustele saabus üle poole tuhande noorsportlase 27 klubist. Meistritiitleid jagati neljas vanuse­klassis ja kuuel distantsil: 4x100, 4x400, 3x800 ja 4x1500 meetri teatejooksus. Veel selgusid parimad 4x100 meetri tõkke- teatejooksus ja Väike-Rootsi (100+200+300+400 meetri) teatejooksus.

Esimese kullakomplekti päl­visid Pärnu spordikooli ja SK Al­tiuse U20 neiud Cleer Põldsaar, Ramona Eliis Aleksandra Metsäranta, Vanessa Nikitina ja Ann Marii Kivikas, kellele ei saanud keegi vastu 4x100 teatejooksus. Võidukas tiim läbis staadioni­ringi 49,42ga ja edestas hõbedast TÜ akadeemilise spordiklubi ­nelikut 26 ja pronksi teeninud Tartu SS Kalevit 36 sajandikuga.

Tagasi üles