Lauatennisepoisid tulid teist aastat järjest Eesti meistriks

Võidukas Pärnu tiim (vasakult): Ken Talpas-Taltsepp, Mart Luuk, Madis Moos ja Karel Rosin. Esireas treener Peeter Sumre.

FOTO: Andres Kudisiim

Narvas juunioride võistkondlikel lauatennise meistrivõistlustel saatis edu Pärnu spordikooli ja lauatenniseklubi Vint-90 noori, kes edestasid seitset tiimi ja tulid teist aastat järjest Eesti meistriks.

Teel tiitlini alistas suvepealinna tiim koosseisus Karel Rosin, Madis Moos, Ken Talpas-Taltsepp ja Mart Luuk avaringis Viru-Nigula teise tiimi 3:0 ja poolfinaalis sama skooriga Viimsi. Finaalis mindi vastamisi vanade rivaalide, kodusaalis mänginud Narvaga, kus triumfeeriti 3:2.

Poisse juhendavad Peeter Sumre ja Andres Kull. Abitreeneri rollis on Andres Kudisiim, kelle sõnutsi tuli võit raskelt, nagu finaalitulemuski näitab.

“Nad tegid seda uuesti!” viitas rõõmus abitreener mullusele tulemusele. “Loomulikult on poisid rahul, sest kui nüüd tulevikku vaadata, võis see tiitel jääda jupiks ajaks viimaseks, kuna meie esinumber Luuk väljub järgmine aasta juunioride klassist. Aga kuna pall on jätkuvalt ümmargune, võib sellel ala juhtuda igasuguseid asju.”

Võistkonna noorimale, Rosinale, kes alles kadett, oli see tiitel kaalukaim. “Nüüd on, kuhu pürgida: vanemad tiimikaaslased ootavad järelkasvu,” kinnitas Kudisiim.

Võistluste esikolmik.

FOTO: Andres Kudisiim

Tagasi üles