Suur pildigalerii: Jeret ja Piiroja krooniti Jõulumäe metsajooksul Pärnumaa meistriks

  • "Tulin siia trennikorda kirja saama, sest sügistalvel üksi nühkimine läheks muidu tuimaks. Panin algusmeetritest tempo peale ning otsustasime need asjad varakult ära,“ rääkis võidumees Jeret.
  • "Algusest saati oli väga raske. Teadsin Jõulumäe rasket ja liivast rada, mis on ju super rasketeks ja arendavateks treeninguteks,“ tunnistas võidunaine Piiroja.
  • "Nüüd asume suusaplaane pidama," kinnitas Jõulumäe rajaja Enn Tasalain. "Esimesed liuglejad lubame rajale 13. detsembrist."

Jõulumäe metsajooks 2019.

FOTO: Mailiis Ollino

Jõulumäe metsajooks tõi legendaarsesse luitemännikusse sportlikku isadepäeva tähistama ligemale 250 liikumissõpra. Meestest oli võidukas Timmo Jeret, naiste seas ei leidunud vastast Anu Piirojale.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Eesti ühe populaarsema spordikeskuse autodest ummistunud parkla andis tunnistust, et 35 aasta juubelit tähistav metsajooks kujuneb menukaks. Hilisem finišiprotokollgi kinnitas, et eri distantsidel ja liikumisviisiga osales 264 spordihuvilist – nii jooksjaid kui käijaid, kellest paljud tulid starti väljastpoolt Pärnumaad. Rahvarohket spordipäeva soosis üsna malbe, kümne plusskraadiga ilm: kuigi veidi tuuline, läbisid paljud harrastajad raja lühikeses vormis ega pidanud valitud strateegias pettuma.

Tagasi üles