Sisukord
Sport
Postimees

Eesti meistermeeskonna mänedžer: Konkureerime juba Facebooki ja Google’iga

5 min lugemist
Pärnu võrkpalliklubi mänedžeri Reio Tilga sõnutsi valmistub meeskond juba järgmiseks hooajaks, kuna päevakorral on Eesti, Soome ja Läti ühisliiga. FOTO: Urmas Luik/Parnu Postimees

Pärnu võrkpalliklubi mänedžer Reio Tilk analüüsis, miks kohalik tiim lõpetas Balti liiga põhiturniiri üheksa satsi seas tavapäratult madalal, viiendal kohal, andis aimu klubi tengelpunga paksusest ja avaldas, kelle peale ta hooaja lõpus raha panustaks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Pärinud Tilgalt, mida volletiimi mänedžeri amet tähendab, oli vastus kärme tulema: teha tuleb põhimõtteliselt kõike, et klubi toimiks. Kauane suvepealinna esinduse asjaajaja tõi tööülesannetena välja näiteks leegionäridele hea eluolu garanteerimise, õigeaegsete palkade ja stipendiumide maksmise, reklaamide toimetamise ja toetajatele arvete väljastamise. Vajadusel peab pesema saunalinu ja võõras pole bussijuhi töögi.

“Tegevust jagub,” muheles Tilk, kes on justkui Hunt Kriimsilm, kel üheksa ametit. 

Kui peaksite Pärnu võrkpalliklubi senisele hooajale hinde panema, siis millise?

Praegu on veel vara hindeid panna: põhiturniir on põhiturniir, aga play-off'id ju otsustavad.

Muidugi tahaks koht või kaks kõrgemal olla: nüüd meil pole ju veerandfinaalis koduväljakueelist. Oleme sellises situatsioonis esimest korda. Põhjusi on loomulikult rohkem. Kõik sõltub järgmisest nädalast: pühapäeval on kodumäng ja siis võõrsil. Vajadusel kolmaski võõrsil. 

Olite üheksa satsi seas viiendad. Mille üle võib rõõmu tunda ja kus on peamised murekohad?

Tunneme rõõmu selle üle, et olemegi siis keskmikud. Meie tase ongi sel hooajal selline. Õunte järgi ei saa ju kõrgemale paigutada. Kõikide vastastega on kolm korda läbi mängitud ja see on aus positsioon, kus me praegu oleme.

27.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto