N, 2.02.2023

Töötukassa avas ajutiste tööde keskkonna

Pärnu Postimees
Töötukassa avas ajutiste tööde keskkonna
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Töötukassa avas internetikeskkonna, kus tööandjad saavad panna üles oma ajutised tööpakkumised ja tööd vajavad inimesed saavad kiiresti tööandjatega ühendust võtta ning tööd saada.
Töötukassa avas internetikeskkonna, kus tööandjad saavad panna üles oma ajutised tööpakkumised ja tööd vajavad inimesed saavad kiiresti tööandjatega ühendust võtta ning tööd saada. Foto: Sille Annuk

Töötukassa avas internetikeskkonna, kuhu tööandjad saavad panna üles ajutised tööpakkumised, rakendust vajavatel inimestel õnnestub nendega kiiresti ühendust võtta ja tööd saada.

Eestis kehtestatud eriolukorra tõttu on paljud inimesed ajutiselt tööta, sest ei saa kaugtööd teha või on nende töökoht sattunud majandusprobleemide tõttu raskustesse ning töötajad on saadetud koju. Samal ajal leidub hulk tööandjaid, kes ootamatult tekkinud suure nõudluse tõttu kiiresti ajutiselt abikäsi vajavad.

Töötukassa tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonna teenusejuht Livia Laas ütles, et tööandjad on sellise võimaluse vastu huvi üles näidanud. “Peale kaubandusettevõtete on abikäsi vaja mujal,” lisas Laas.

Rakendust saavad pakkuda just need ettevõtted, mis praegu vajavad ajutiselt lisatööjõudu. Kui tööandjal on soov oma pakkumised üles panna, tuleks sellest teada anda aadressil mariliis.aron@onlineexpo.com. Tööotsijatel on võimalik portaalis esitada küsimusi pakutavate töökohtade ja hüvede kohta ning soovitud ametikohale kandideerida. Keskkonna kasutamine on nii tööandjatele kui -otsijatele tasuta.

Küsimuste korral tuleks võtta ühendust oma maakondliku osakonna tööandjate konsultandiga. Ajutiste ametikohtade keskkond leiab SIIT ja konsultantide kontaktid töötukassa kodulehelt.

Märksõnad
Tagasi üles