Rannastaadionil toimus lahing, mida ihkasid näha ilmselt paljud kohalikud vutifännid, sest suvepealinna derbis läksid vastamisi Pärnu Vaprus ja Pärnu jalgpalliklubi (PJK). Tühjade tribüünide ees mängitud rivaalide heitluses võinuks vapruslased mängu otsustada juba 78. minutil, ent kollasärgid ei realiseerinud penaltit. Rõõmsamana sammusid platsilt minema Igor Prinsi hoolealused, kes kõmmutasid viimastel minutitel latipõrkest värava ja manasid tabloole 1:1.

Esiliiga neljanda vooru matšis esimese tunni jooksul väravaid ei löödud. See muutus 63. minutil, kui Vapruse keskkaitsja Magnus Villota koksas palli peaga Kaupo Koorti valvatavasse väravasse. Sama mees sai tabamuse kirja eelmiseski voorus, kui Flora duubelrivistus alistati 1:0.

78. minutil võinuks mäng otsustatud olla, sest Vapruse poolkaitsja Tõnis Vihmoja tõmmati karistusalas maha ja peakohtunik määras 11 meetri karistuslöögi. Penaltit asus lööma Vapruse kapten Kristen Saarts, kelle soorituse Koort tõrjus.