Video Vändra Vaprus lagunes Flora duubli vastu teisel poolajal

Vändra Vaprus.
Vändra Vaprus. Foto: Kristjan Eichler

Eile tehti jalgpalli esiliigas algust 22. vooruga, kui pealinnas läksid vastamisi FC Flora U21 tiim ja Vändra Vaprus.

Vaid nelja varumehega Tallinna sõitnud Vändrale algas matš paljulubavalt, kui juba neljandal minutil koksas Taavi Laurits Martin Pärna karistuslöögi järel palli võrku.

Florakad vastasid kümme minutit hiljem, kui Andreas Kiivit mängis üle Vändra puurivahi Andreas Kallaste ja lõi palli tühja väravasse. Poolajale mindi seisul 1:1.

Teisel poolajal domineeris pealinna sats: 65. minutil sai teise tabamuse kirja Kiivit, 76. minutil skooris Danil Kuraskin ja matšile pani punkti Daniel Fedotovi 81. minuti iluvärav.

Pärnu Vaprus mängib täna kodusel Rannastaadionil liiga punase laterna Kohtla-Järve Järvega. Täna pidanuks platsile jooksma ka Pärnu jalgpalliklubi (PJK), ent nende matš lükati edasi, kuna eelmises voorus madistati Maardu linnameeskonnaga, kelle rivistuses pallis positiivse koroonaproovi andnud sportlane.

Praegu hoiab Pärnu Vaprus kümne satsi seas teist, PJK seitsmendat ja Vändra kaheksandat kohta.