“Nii head hooaja algust ma ei mäletagi!”

Pärnu Sadam.
Pärnu Sadam. Foto: Raul Mee

Pärnu Sadama korv­pallimeeskond alistas eelmise nädala viimasel päeval Eesti-Läti ühisliigas võõral väljakul Rapla 86:79 ja jätkab kolme vooru järel täiseduga.

Pärnu alustas Sadolini spordihoones tavapärases algkoosseisus – Edon Maxhuni, Robert Valge, Hugo Toom, Mihkel Kirves ja Linards Jaunzems – ja võitis avaveerandi 24:17.

Teisel perioodil panid pärnakad juurde ja veerandi keskpaigaks kärises vahe 20 punktini.

Kui poolaja lõpuni jäi neli sekundit, võttis peatreener Heiko Rannula esimest korda aja maha, sest varem polnud põhjust, ja joonistas meestele kombinatsiooni, kuidas lühikese ajaga üle platsi jõuda. Selle plaani viisid hoolealused suurepäraselt ellu ja Toom skooris uhkes üksinduses korvi alt. Rannula, abitreener Gert Kullamäe ja tiimi juht Johan Kärp lõid rahulolevalt käsi kokku ja Pärnu poolehoidjate – neid oli Raplas üllatavalt palju – trumm mürtsus. Pärnu domineeris mängu ja võitis poolaja 48:30.