Egeti Liiv tuli Eesti meistriks

Egeti Liiv.
Egeti Liiv. Foto: URMAS TAUL/PRNPM/EMF

Valgeranna golfiklubi esindaja Egeti Liiv tuli Niitväljal toimunud Eesti meistrivõistlustel löögimängus esikohale.

Sel hooajal suurepärast mängu näidanud Egeti Liiva kolme päeva tulemused olid 74, 70 ja  75 lööki, kokku tegi Liiv kolme päeva jooksul 34 par'i,10 bogey, 10 birdie't ja vaid ühe double-bogey esimesel päeval.

Egeti oli võidu üle üllatunud, tõdedes, et veel nädala alguses oli löök ja mäng kadunud, kuid treeneriga koos leiti viga üles ning suudeti meistrivõistlusteks see välja ravida. Teise päeva tulemus 70 lööki ehk kaks alla raja par'i oli Egetile isiklikuks rekordiks Niitvälja golfiväljakul ning ta tunnistas, et senini on raske uskuda, et kolme päeva tulemuseks tuli kokku vaid +3.

Liiva järel saavutasid teise ja kolmanda koha Niitvälja golfiklubi esindajad Sander Aadusaar ja  Marten Palm.

Martin Unn Valgeranna golfiklubist saavutas 21. koha, Aari Stalde lõpetas 28. kohaga.

Naistest tuli Eesti tšempioniks Annika Meos Merlin Palmi ja Mari Hütsi ees. Kõik kolm esindavad Niitvälja golfiklubi.

Võistluse peakorraldaja Eesti golfi liidu peasekretär Rein Raudsepp rõõmustas, et tänavuste meistrivõistluste osavõtt oli läbi aegade suurim – kokku osales 129 golfimängijat.